Płyta główna Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Miniaturowa płyta główna micro-ATX dostosowana do komputerów PC opartych na platformie sprzętowej AMD Ryzen i gnieździe procesora AMD AM5 nowej generacji. Jest przedstawicielem popularnej gamingowej rodziny Asus The Ultimate Force, której przedstawiciele są przyzwyczajeni do zaskakiwania niektórymi rzeczami w celu zwiększenia stabilności i żywotności płyty głównej. W przypadku modelu Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI mowa o zastosowaniu sprasowanego textolitu, specjalnych zatrzasków SafeSlot, dodatkowego chłodzenia obwodów zasilających oraz wzmocnionych zacisków na kartę graficzną.
Dołączone do płyty narzędzie Fan Xpert 2+ pomoże zorganizować wysokiej jakości i inteligentne chłodzenie obudowy, które automatycznie dostosowuje się do temperatury karty graficznej i procesora. Płyta obsługuje podstawową logikę systemową AMD A620. Ten chipset nie obsługuje podkręcania procesora (tylko RAM) i nie jest przyjazny dla magistrali PCI-E 5.0 jak jego starsze odpowiedniki, co narzuca pewne ograniczenia wydajnościowe.
Dodajmy tutaj wysokiej jakości, ale daleki od najmocniejszego 10-fazowego konwertera zasilania, a okazuje się, że głównym zakresem płyty będą pełnowymiarowe lub kompaktowe komputery do gier ze sprzętem średniej klasy. Najlepszą opcją byłby zestaw z 6/8-rdzeniowym procesorem Ryzen 5/7 serii 7000, 16 GB RAM-u, szybkim dyskiem NVMe i kartą graficzną ze średniej półki a la GeForce RTX 3060.
Ogólnie układ urządzenia pozwala zainstalować w nim parę szybkich dysków SSD NVMe (uwaga: oba z magistralą PCI-E 4.0) oraz cztery dyski ze standardowym złączem SATA3. Wbudowany odbiornik bezprzewodowy z Wi-Fi 6 pozwala zaoszczędzić na instalacji zewnętrznego modułu bezprzewodowego. Gamingowy charakter płyty od Asusa podkreślają złącza do układów chłodzenia wodnego oraz system sterowania oświetleniem Asus Aura Sync.
Kup Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI
Wszystkie ceny 12 →ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI AMD MATX 4DDR5 DP HDMI 90MB1F00-M0EAY0 | 594 zł |
ASUS Płyta główna ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | 682 zł |
Płyta główna ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI AM5 microATX | 767 zł |
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | 629 zł |
ASUS TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | 629 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI
Ceny na Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING A620M-PLUS WIFI | od 594 zł | 12 oferty | ||
Asus TUF GAMING A620M-PLUS | od 519 zł | 12 oferty |