Płyta główna Asus PRIME H610M-K DDR4 (90MB1A10-M0EAY0)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Jedna z najbardziej przystępnych cenowo płyt głównych Asus 2022, oparta na gnieździe procesora LGA 1700 i przeznaczona do współpracy z procesorami Intel Core, Intel Pentium i Intel Celeron 12. generacji (mikroarchitektura Alder Lake, 10 nm). Poza przystępną ceną wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami (format micro-ATX), zrównoważoną konfiguracją sprzętową i niezbyt budżetowym 8-fazowym podsystemem zasilania procesora.
Podobnie jak inni bracia z linii Prime, jest uważany za przedstawiciela klasy budżetowej, który jest przeznaczony do użytku w komputerach biurowych, domowych i podstawowych do gier. Dzięki czterem slotom do instalacji modułów DIMM, Asus PRIME H610M-K D4 jest w stanie „wziąć na pokład” 64 GB pamięci RAM DDR4 (do 3200 MHz). Do zbudowania macierzy dyskowej dostarczany jest jeden port M.2 i 4 standardowe złącza SATA3. Za przetwarzanie ruchu sieciowego odpowiada kontroler sieciowy firmy Realtek. Dodatkowe funkcje płyty obejmują nowoczesne UEFI ze zwięzłym interfejsem graficznym i wieloma szczegółowymi ustawieniami, a także wsparcie dla zastrzeżonego narzędzia Fan Xpert do sterowania systemem chłodzenia punkt-punkt.
Kup Asus PRIME H610M-K DDR4
Wszystkie ceny 29 →ASUS PRIME H610M-K D4 P?yta g?ówna - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - D | 365 zł |
Asus Płyta główna PRIME H610M-K D4 s1700 2DDR4 DP/HDMI M.2 mATX KBASUIIEH6 | 320 zł |
ASUS PRIME H610M-K D4 PL-S1700-ASU-024 | 389 zł |
Płyta główna ASUS Prime H610M-K DDR4 | 329 zł |
Asus Płyta główna PRIME H610M-K D4 s1700 2DDR4 DP/HDMI M.2 mATX 75340 | 330 zł |
Modyfikacje Asus PRIME H610M-K DDR4
Ceny na Asus PRIME H610M-K DDR4 |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME H610M-K DDR4 | od 320 zł | 29 oferty | ||
Asus PRIME H610M-K DDR5 | od 434 zł | 4 oferty |