Материнська плата ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0
Фото 6 |
ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Чипсет:Intel H610
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 2 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:3200 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Роз'єм живлення:24-контактний
Живлення процесора:8-контактне
Всі характеристики
Купити ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asrock H610M-HVS/M2 R20 Intel H610 1700 Micro ATX 2 DDR4 VGA HDMI PCIe4 1 | 381 zł |
ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0 - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - H61 | 325 zł |
ASRock Płyta główna H610M-HVS/M.2 R2.0 s1700 2DDR4 DP/HDMI mATX KBASRIIEH6 | 302 zł |
Płyta główna ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0 H610M-HVS/M.2R2.0 | 439 zł |
ASRock H610M-HVS/M.2 R2.0 PL-S1700-ASR-053 | 329 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →