Płyta główna Asus Pro H610M-C D4-CSM
Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Asus Pro H610M-C D4-CSM
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel H610
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:3200 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
CSM to model dla użytkowników korporacyjnych. Klienci produktów CSM otrzymują oprogramowanie administracyjne ASUS Control Center.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus Pro H610M-C D4-CSM
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PRO H610M-C D4-CSM P?yta g?ówna - Intel H610 - Intel LGA1700 socket -P?yta g?ówna, microATX, Gniazdo LGA1700, H610 Chipset, USB 3.2 Gen 1, Gigabit LAN, wbudowana karta graficzna (konieczny proce... więcejsor), High Definition Audio (8-kana?ów) Proshop.plZłóż skargę | 534 zł |
ASUS PRO H610M-C D4-CSM PL-S1700-ASU-127ASUS PRO H610M-C D4-CSM - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklep... więcejach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 559 zł |
Płyta główna Asus PRO H610M-C D4-CSM | 486 zł |
ASUS Pro H610M-C D4-CSM DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 519 zł |
ASUS Pro H610M-C D4-CSM DDR4Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 519 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Asus Pro-CSM (biznes)Porównaj w tabeli →
od 517 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR5, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 580 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR5, SO-DIMM, 5600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, bez podświetlenia, zewnętrzne zasilanie
od 300 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 636 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, SO-DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SO-DIMM, bez podświetlenia, zewnętrzne zasilanie
od 622 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 709 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 797 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Q470, 4 x DDR4, DIMM, 2933 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia
od 377 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel H510, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 636 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel Q570, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia
od 554 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B660, 4 x DDR4, DIMM, 5000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 482 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 881 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Q670, 4 x DDR5, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, bez podświetlenia
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 405 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia