Karta graficzna Sapphire Radeon RX 6400 PULSE (11315-01-20G)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Sapphire Radeon RX 6400 PULSE |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sapphire 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sapphire.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sapphire Radeon RX 6400 PULSE
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Karta graficzna SAPPHIRE 11315-01-20G | 591 zł |
Sapphire Radeon RX 6400 Pulse - 4GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 647 zł |
Sapphire Technology Karta graficzna Radeon RX 6400 PULSE GAMING 4GB GDDR6 | 690 zł |
Sapphire Radeon RX 6400 Pulse 4GB GR-ATIP-SAP-452 | 709 zł |
Karta graficzna SAPPHIRE Pulse Radeon RX 6400 4GB | 700 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →