Procesor Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX
Wideo 10 |
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i3-13100 procesor stacjonarny 4 rdzenie 4 rdzenie P 0 rdzeni el | 898 zł |
Intel Procesor Core i3-13100 BOX 3,4 GHz, LGA1700 CPINLZ313100000 | 689 zł |
Intel Core i3-13100 PR-IN17I3-INT-008 | 649 zł |
Procesor INTEL Core i3-13100 | 696 zł |
INTEL Core i3-13100 BOX 3,4 GHz, LGA1700 BX8071513100 | 728 zł |
pokaż 18 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i3 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX | od 649 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM | od 637 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX | od 442 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F OEM | od 533 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →