Procesor Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM (CM8071505092202)
Wideo 10 |
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i3 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i3 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX | od 649 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM | od 648 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX | od 442 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F OEM | od 567 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →