Procesor Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i9-14900 BOX UP TO 5,8GHz, LGA1700 CPINLZ914900000 | 2 712 zł |
Intel Core i9-14900 PR-IN17I9-INT-035 | 2 699 zł |
Intel Procesor Core i9-14900 BOX UP TO 5,8GHz, LGA1700 124150 | 2 818 zł |
Intel Procesor Core i9-14900 BOX UP TO 5,8GHz, LGA1700 124150 | 2 712 zł |
Intel Procesor Intel Core i9-14900 5,8 GHz 32 MB LGA1700 | 3 065 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 BOX | od 2 060 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900 OEM | od 2 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F BOX | od 2 514 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900F OEM | od 3 016 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K BOX | od 2 236 zł | 32 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF BOX | od 2 569 zł | 38 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KF OEM | od 2 751 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900K OEM | od 2 884 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS BOX | od 3 199 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake Refresh 14900KS OEM | od 3 199 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →