Procesor Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM (CM8070804491314)
Wideo 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | od 1 042 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | od 1 000 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | od 1 091 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | od 1 162 zł | 11 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | od 1 000 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | od 1 137 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | od 1 054 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | od 2 003 zł | 3 oferty |
Polecamy