Procesor Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM (CD8068904572101)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Xeon Gold 6330 / 2 GHz processor Procesor - 28 rdzeni - 2 GHz - Inte | 5 652 zł |
Intel Xeon Gold 6330 procesor 2 GHz 42 MB CD8068904572101 | 6 189 zł |
Intel Xeon GOLD 6330 28 core 2.00GHZ 42MB 205W ServerCPU DDR4-2933 LGA4189 | 4 746 zł |
Intel Xeon Gold 6330 Cpu Niebieski CD8068904572101 | 5 914 zł |
Intel Xeon GOLD 6330 28 core 2.00GHZ 42MB 205W Server CPU DDR4-2933 LGA418 | 4 796 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | od 4 411 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | od 3 919 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM | od 3 595 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | od 5 196 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | od 4 567 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6334 OEM | od 10 172 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6338 OEM | od 14 426 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6342 OEM | od 12 600 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6346 OEM | od 9 311 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | od 8 160 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | od 10 740 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →