Procesor Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX (BX8071513700)
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i7-13700 BOX 2,1GHz, LGA1700 CPINLZ713700000 | 1 893 zł |
Intel Core i7-13700 PR-IN17I7-INT-011 | 1 851 zł |
Procesor INTEL Core i7-13700 | 1 922 zł |
Intel Procesor Core i7-13700 BOX 2,1GHz, LGA1700 103373 | 1 968 zł |
Procesor INTEL Core i7-13700 | 1 922 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX | od 1 320 zł | 29 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 OEM | od 1 580 zł | 29 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F BOX | od 1 540 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM | od 1 712 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX | od 1 340 zł | 37 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX | od 1 400 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM | od 1 974 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K OEM | od 1 841 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700T OEM | od 2 017 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →