Procesor Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM (CM8071504820706)
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel S1700 CORE i7 13700KF TRAY GEN13 CM8071504820706 | 2 786 zł |
Procesor Intel Core i7-13700KF, 3.4 GHz, 30 MB, OEM (CM8071504820706) | 1 974 zł |
Procesor Intel Core i7-13700KF, 3.4 GHz, 30 MB, OEM (CM8071504820706) | 1 978 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX | od 1 320 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 OEM | od 1 580 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F BOX | od 1 540 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM | od 1 712 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX | od 1 340 zł | 35 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX | od 1 400 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM | od 1 974 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K OEM | od 1 895 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700T OEM | od 2 017 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →