Procesor Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM (CM8070804488246)
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Core i9 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i9 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900 BOX | od 1 244 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F BOX | od 1 183 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900F OEM | od 2 446 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K BOX | od 1 292 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF BOX | od 940 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900KF OEM | od 955 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i9 Rocket Lake i9-11900K OEM | od 1 083 zł | 1 oferta |
Polecamy