Procesor Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX (BX8071514500)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i5 14500 14 rdzeni 6 rdzeni P i 8 E-cores do 50 GHz BX | 1 116 zł |
Intel Procesor Core i5-14500 BOX UP TO 5,0GHz, LGA1700 CPINLZ514500000 | 1 163 zł |
Intel Core i5-14500 PR-IN17I5-INT-075 | 1 116 zł |
Procesor INTEL Core i5-14500 | 1 116 zł |
Intel Procesor Core i5-14500 BOX UP TO 5,0GHz, LGA1700 124148 | 1 209 zł |
pokaż 17 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | od 1 064 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 OEM | od 1 149 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | od 949 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F OEM | od 1 126 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | od 958 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | od 1 239 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600 OEM | od 1 300 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | od 1 238 zł | 35 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | od 1 339 zł | 32 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | od 1 466 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | od 1 570 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →