Procesor Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM (CM8071505092802)
Wideo 18Zdjęcia 4 | Wkrótce w sprzedaży 1 150 zł Złącze (Socket): Intel LGA 1700; Liczba rdzeni: 10; Performance (cores): 6; Efficient (cores): 4; Liczba wątków: 16; Performance-core Base (GHz): 1.3; Efficient-core Base (GHz): 1; Model zintegrowanego układu graficznego: UHD Graphics 730; Obsługa PCI Express: 5.0; |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400T OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | od 1 081 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | od 928 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | od 911 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | od 839 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | od 958 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | od 1 165 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | od 1 239 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | od 1 369 zł | 13 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | od 1 249 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | od 1 307 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | od 1 481 zł | 1 oferta |