Procesor Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX (BX8071513400F)
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Kup Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX
Wszystkie ceny 8 →Intel Procesor Core i5-13400F BOX 2,5GHz, LGA1700 103370 | 910 zł |
Procesor Intel Core i5-13400F (20MB, 10x 4.6GHz) BX8071513400F | 904 zł |
Procesor Intel Core i5-13400F 2.5GHz 20MB LGA1700 box | 1 122 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! intel Procesor Core i5-13400F BOX 2,5GHz, LGA1700 - PA | 1 080 zł |
Intel Core I5-13400f 2.5ghz Cpu Posrebrzany BX8071513400F | 1 093 zł |
uniwersalny żołnierz
Intel Core i5-13400F to wszechstronny procesor do komputera do gier lub profesjonalnego komputera do pracy. Posiada sześć potężnych rdzeni architektury Raptor Lake, z których każdy podzielony jest na dwa wirtualne wątki Hyper-Threading oraz cztery bardziej energooszczędne rdzenie Gracemont. To łącznie 16 wątków, czyli więcej niż poprzedni 12400F i konkurencyjny Ryzen 5 7600.
Ustalanie priorytetów
Inteligentny harmonogram Intel Thread Director równoważy różne aplikacje na rdzeniach w czasie rzeczywistym. Złożone zadania, takie jak przeglądarka internetowa, gra lub edytor wideo, są obsługiwane przez potężne rdzenie. A stosunkowo proste, takie jak antywirus, odtwarzacz audio i komunikatory internetowe, to energooszczędne jąderka.
Przyspiesza się
Technologia Turbo Boost automatycznie podkręca procesor do 4,6 GHz, po czym rozpraszanie ciepła wzrasta z 65 do 148 watów. Niewielka dołączona chłodnica Intel Laminar już tego nie zrobi, potrzebujesz wieży powietrznej lub kropli. Indeks F oznacza brak zintegrowanej karty graficznej, ale w komputerze o wysokiej wydajności nadal będzie dedykowana bez wątpienia.
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | od 1 044 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | od 928 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | od 904 zł | 8 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | od 839 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | od 958 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | od 1 165 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | od 1 274 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | od 1 239 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | od 1 369 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | od 1 242 zł | 31 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | od 1 311 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | od 1 484 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | od 1 325 zł | 1 oferta |