Procesor Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM (CM8071504555228)
Wideo 12 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM |
|
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i5 12600KF / 3.7 GHz processor - OEM Procesor - 10 rdzeni - 3.7 | 841 zł |
Procesor Intel Core i5-12600KF, 3.7 GHz, 20 MB, OEM (CM8071504555228) | 730 zł |
Intel Core i5-12600KF procesor 20 MB Smart Cache CM8071504555228 | 851 zł |
Procesor Intel Core i5-12600KF (20MB, 10x 4.9GHz) CM8071504555228 | 781 zł |
Intel Core i5-12600KF procesor 20 MB Smart Cache CM8071504555228 | 851 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Alder Lake
Ceny na Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | od 689 zł | 32 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | od 677 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | od 549 zł | 36 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | od 553 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | od 953 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | od 869 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | od 888 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | od 1 095 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | od 1 165 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | od 1 129 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | od 859 zł | 27 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | od 739 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | od 730 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K OEM | od 888 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | od 1 418 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →