Płyta główna Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4
Wideo 14Zdjęcia 5 |
Niezwykle poważna płyta główna dla graczy z popularnej linii produktów Asus the Ultimate Force. W przeciwieństwie do większości z rodziny TUF, ten model nie należy do średniej, ale do najwyższego poziomu, a pod względem wyposażenia niewiele ustępuje profilowym modelom overclockingowym z serii ROG Strix. Zaprojektowany dla wymagających graczy, entuzjastów overclockingu i zaangażowanych profesjonalistów, którzy szukają wydajnej i niezawodnej stacji roboczej opartej na platformie Intel Core 12.
lub 13. generacji. Tworząc go producent skupił się na połączeniu topowej logiki systemowej (chipset Z790), high-endowych elementów elektronicznych (kondensatory żaroodporne, bezgłośne dławiki ferrytowe, sześciowarstwowy tekstolit, niskooporowe podzespoły MOSFET itp.) potężny podsystem zasilania (16 + 1 faza), który jest w stanie zapewnić pełną wydajność nawet bardzo mocnego procesora poziomu Core i9 13900.
Dla zwiększenia niezawodności newralgiczne obszary wyposażono w dodatkowe chłodzenie, porty M.2 zakryto radiatorami, aby zapobiegają przegrzewaniu się kontrolera sterującego, gniazda PCI-E wzmocniono wzmocnionym włóknem, a gniazda na pamięć RAM wyposażono w specjalne zatrzaski SafeDIMM. Ponadto płyta Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4 jest wyposażona w 4 gniazda do instalacji szybkich modułów pamięci DDR4-5333 (maksymalnie 128 GB), cztery gniazda M.2 do instalacji szybkich dysków SSD oraz cztery porty do standardowe urządzenia pamięci masowej z obsługą magistrali SATA3. Duża liczba złączy do chłodzenia wodnego oraz integracja synchronizacji podświetlenia Asus Aura Sync pozwala na złożenie na bazie tego urządzenia naprawdę mocnego gamingowego peceta ze spektakularnym podświetleniem i wysokiej jakości chłodzeniem.
Kup Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4
Wszystkie ceny 11 →ASUS TUF Gaming Z790-PLUS D4 90MB1CQ0-M0EAY0 | 1 069 zł |
Asus Płyta główna TUF GAMING Z790-PLUS D4 WIFI 4DDR4 HDMI/DP ATX 98912 | 1 236 zł |
Płyta główna Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4 | 1 100 zł |
ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4 DDR4 | 1 099 zł |
ASUS TUF GAMING Z790-PLUS D4 DDR4 | 1 099 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4
Ceny na Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING Z790-PLUS D4 | od 1 069 zł | 11 oferty | ||
Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI D4 | od 1 092 zł | 19 oferty | ||
Asus TUF GAMING Z790-PLUS WIFI DDR5 | od 1 066 zł | 15 oferty |