Płyta główna Asus TUF GAMING B650-PLUS (90MB1BY0-M0EAY0)
Wideo 18Zdjęcia 9 |
Dobrze wyważona i dobrze wyposażona płyta główna ATX oparta na logice systemowej AMD B650. Część linii produktów Asus 2022 The Ultimate Force, zaprojektowana dla graczy poszukujących maksymalnej niezawodności i trwałości w rozsądnej cenie. Jak wszyscy przedstawiciele serii TUF, przeszedł wielogodzinny test fabryczny, który gwarantuje stabilność podczas wielogodzinnych sesji grania.
W przeciwieństwie do większości swoich odpowiedników z tej serii, ta płyta należy do wyższego poziomu i jest przeznaczona do budowy zaawansowanych systemów do pracy i gier z wprowadzonymi w 2022 roku procesorami AMD Ryzen serii 7000. Urządzenie bazuje na nowej logice układu AMD AM5, wspiera transfer danych przez magistralę PCI-E 5.0 i jest przyjazne szybkiej pamięci DDR5 6400.
na tle dość wydajnego systemu do gier/pracy z 16-rdzeniowym procesorem , 128 GB RAM, karta graficzna kalibru RTX 3080 i kilka szybkich dysków SSD. Układ elementów przewiduje zastosowanie trzech szybkich dysków SSD M.2 z obsługą protokołu NVMe oraz 4 dysków ze złączem SATA3. Szybkie przetwarzanie ruchu zapewnia kontroler Realtek o przepustowości 2,5 Gb/s. Z portami wideo HDMI 2.1 i DisplayPort 1.4. urządzenie jest w stanie wyświetlić obraz z rdzenia wideo Vega wbudowanego w wiele procesorów Ryzen.
Kup Asus TUF GAMING B650-PLUS
Wszystkie ceny 16 →Asus Tuf Gaming B650-Plus 90MB1BY0-M0EAY0 Płyta Główna 64 GB | 780 zł |
ASUS TUF GAMING B650-PLUS PL-AM5-ASU-019 | 969 zł |
Płyta główna ASUS TUF Gaming B650 Plus | 929 zł |
ASUS Płyta główna ASUS TUF GAMING B650-PLUS | 1 022 zł |
Stabilność i wydajność dla graczy
Asus TUF GAMING B650-PLUS, płyta główna średniej klasy, idealnie nadaje się do budowy wydajnego komputera do gier. Zapewnia doskonałą kompatybilność i wydajność wszystkich komponentów, w tym obsługę ręcznego i automatycznego podkręcania w celu uzyskania maksymalnej wydajności w grach i multimediach. Dzięki gniazdu AM5 płyta nadaje się do współpracy z najnowszymi procesorami AMD serii 7000. Szczególną uwagę zwrócono na układ chłodzenia: podkładki MOSFET i radiatory zapewniają efektywną dystrybucję ciepła i redukcję hałasu. 16-fazowy konwerter zasilania zapewnia stabilność i bezpieczeństwo, a profile EXPO i ustawienia UEFI ułatwiają ustawienia overclockingu. Złącza zasilania ASUS ProCool oraz zastosowanie komponentów TUF zwiększają niezawodność i trwałość płyty nawet przy intensywnych obciążeniach.
Wysoka kompatybilność i łatwość obsługi
Asus TUF GAMING B650-PLUS jest kompatybilny z szeroką gamą komponentów i urządzeń peryferyjnych. Funkcja BIOS Flashback ułatwia aktualizację oprogramowania sprzętowego. Gniazdo M.2 z obsługą PCIe 5.0 zapewnia szybki dostęp do danych. DisplayPort umożliwia podłączenie dużych monitorów lub telewizorów o rozdzielczości do 8K, gwarantując wysoką jakość i szczegółowość obrazu. USB-C Gen 2x2 zapewnia wysoką prędkość przesyłania danych do 20 Gb/s. Wzmocniony slot na kartę graficzną PCI SafeSlot Core+, wyposażony w dodatkowe punkty montażowe, zwiększa trwałość i zapewnia dodatkową ochronę ciężkich kart graficznych.
Modyfikacje Asus TUF GAMING B650-PLUS
Ceny na Asus TUF GAMING B650-PLUS |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B650-PLUS WIFI | od 800 zł | 20 oferty | ||
Asus TUF GAMING B650-PLUS | od 780 zł | 16 oferty |