Płyta główna Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4
Zdjęcia 8 |
Wysokowydajna płyta główna z serii Asus TUF z niezwykle potężnym dla tej serii podsystemem zasilania oraz naciskiem na niezawodność i trwałość komputera PC. Oparty na chipsecie Intel B760 ze średniej półki, wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700. Dzięki zaktualizowanemu hybrydowemu podsystemowi zasilania (12+1 faz), pełnej kompatybilności z układami chłodzenia cieczą oraz wyostrzeniu dla procesorów hybrydowych Intel Core 12.
i 13. generacji (Alder Lake / Raptor Lake) może stanowić solidną podstawę dla wydajnego komputera do gier lub dedykowanej stacji roboczej. Układ slotów Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 obejmuje cztery sloty do instalacji modułów DDR4 RAM, trzy sloty M.2, z których część komunikuje się poprzez magistralę PCI-E 4.0, a także cztery wejścia dla napędów ze złączem SATA3 i pojedyncze gniazdo do instalacji karty graficznej.
Jak przystało na serię TUF, płyta zapewnia wszystkie narzędzia pozwalające uzyskać maksymalną stabilność i wydajność w grach. Lista usprawnień obejmuje zastosowanie wysokiej jakości kondensatorów żaroodpornych, wyłączników sieciowych, sprasowanego tekstolitu oraz specjalistycznych zatrzasków. Kluczowe obszary, takie jak VRM, są wyposażone w dodatkowe chłodzenie. A porty M.2 są pokryte specjalnymi wymiennikami ciepła, które zapobiegają przegrzaniu kontrolera pamięci NVMe SSD.
Dodatkowymi bonusami w rękawie urządzenia są wbudowane złącza USB 4 z obsługą interfejsu Thunderbolt, obsługa systemów podświetlenia Asus Aura Sync oraz wyspecjalizowany kontroler Realtek LAN o przepustowości 2,5 Gb/s oraz wbudowany moduł bezprzewodowy, który może pracować w sieciach Wi-Fi 6. Płyta deklaruje również wsparcie dla markowych rozwiązań Asusa, takich jak akcelerator pamięci OptiMem 2 oraz inteligentny system sterowania chłodzeniem Fan Xpert.
Kup Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4
Wszystkie ceny 22 →ASUS TUF Gaming B760-PLUS WiFi D4 90MB1DF0-M0EAY0 | 639 zł |
ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 (V2) P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel L | 784 zł |
Asus Płyta główna TUF Gaming B760-PLUS WIFI D4 s1700 4DDR4 ATX KBASUIIEB76 | 798 zł |
ASUS TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 PL-S1700-ASU-075 | 649 zł |
Płyta główna ASUS TUF Gaming B760-Plus WiFi D4 | 639 zł |
Modyfikacje Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4
Ceny na Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 |
---|---|---|---|---|
Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI D4 | od 639 zł | 22 oferty | ||
Asus TUF GAMING B760-PLUS WIFI | od 743 zł | 14 oferty |