Procesor Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX (BX8071512600KF)
Wideo 12 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX |
|
Rdzenie o wysokiej wydajności to rdzenie o wysokiej wydajności zdolne do jednoczesnego wykonywania do dwóch wątków obliczeniowych. Wydajny rdzeń — energooszczędne rdzenie nie obsługują technologii Hyper-Threading i są zaprojektowane do obsługi obciążeń w tle.
Obsługuje standard DDR5 i interfejs PCI Express 5.0.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i5-12600KF procesor stacjonarny 10 6P4E rdzenie do 49 GHz odblo | 739 zł |
Procesor Intel Core i5-12600KF 3.7GHz/20MB (BX8071512600KF) s1700 BOX | 939 zł |
Intel Core i5-12600KF Alder Lake Procesor - 10 rdzeni - 3.7 GHz - Intel LG | 771 zł |
Intel Procesor Core i5-12600 KF BOX 3,7GHz, LGA1700 CPINLZ512600KF0 | 767 zł |
Intel Core i5-12600KF PR-IN17I5-INT-002 | 739 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Alder Lake
Ceny na Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | od 689 zł | 31 oferta | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | od 677 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | od 553 zł | 34 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | od 553 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | od 953 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | od 869 zł | 15 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | od 888 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | od 1 095 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | od 1 165 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | od 1 125 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | od 859 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | od 739 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | od 730 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | od 1 418 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →