Процесор Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM (CM8068403874521)
Відео 8Фото 2 |
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i7 9700 / 3 GHz processor Procesor - 8 rdzeni - 3 GHz - Intel L | 1 493 zł |
Intel Core i7-9700 procesor 3 GHz 12 MB Smart Cache CM8068403874521 | 1 680 zł |
Intel I7 9700 3ghz Cpu Posrebrzany CM8068403874521 | 1 488 zł |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 BOX | від 1 946 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700 OEM | від 1 488 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700F BOX | від 1 083 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Coffee Lake Refresh i7-9700T OEM | від 1 592 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо