Procesor Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX (BX8071513900)
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-13900 procesor do komputera stacjonarnego 24 rdzenie 8 rdzen | 2 389 zł |
Intel Core i9-13900 Raptor Lake Procesor - 24 rdzeni - 2 GHz - Intel LGA17 | 2 761 zł |
Intel Core i9-13900 PR-IN17I9-INT-020 | 2 592 zł |
Procesor Intel Core i9-13900 BX8071513900SRMB6 | 3 099 zł |
Intel Core i9-13900 BOX (BX8071513900) | 2 699 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i9 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 BOX | od 2 389 zł | 18 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900 OEM | od 2 706 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F BOX | od 2 244 zł | 21 oferta | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900F OEM | od 2 571 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K BOX | od 2 240 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF BOX | od 2 299 zł | 23 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KF OEM | od 2 726 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900K OEM | od 2 644 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900KS BOX | od 3 052 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i9 Raptor Lake i9-13900T OEM | od 2 816 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →