Płyta główna Asus ROG MAXIMUS Z790 HERO (90MB1CI0-M0EAY0)
Wideo 20Zdjęcia 10 |
Najwyższej klasy pełnowymiarowa płyta główna z flagowej linii produktów ROG MAXIMUS firmy ASU. Model oparty na topowej logice systemowej Intel Z790, wyposażony w gniazdo procesora LGA 1700 i przeznaczony do instalacji 4/6/8/12/16-rdzeniowego układu Intel Core, wypuszczonego w 12. lub 13. generacji. Dzięki wydajnemu 21-fazowemu podsystemowi pamięci z chłodzeniem kluczowych komponentów, a także wielu dodatkowym narzędziom do testowania i podkręcania, model ten będzie doskonałym wyborem dla high-endowego systemu do gier lub stacji roboczej do obróbki grafiki, modelowania 3D itp.
W szczególności płyta obsługuje technologię AI Overclocking, która pomaga szybko znaleźć optymalny stosunek częstotliwości do temperatury procesora, może błyskawicznie przełączać się z ręcznego podkręcania procesora na automatyczny Precision Boost Overdrive, a także jest przyjazna dla technologii XMP 3.0, zaostrzona do podkręcania nowej standardowej pamięci RAM DDR5. Możliwości techniczne płyty pozwalają na zainstalowanie do 128 GB szybkiej pamięci RAM DDR5 z maksymalnym taktowaniem.
Dostępne gniazda pozwalają zainstalować 4 moduły RAM o maksymalnej częstotliwości 7800 MHz (maksymalnie 128 GB), potężną kartę graficzną poziomu GeForce RTX 3090 oraz 5 szybkich dysków SSD z obsługą magistrali PCI-E 5.0. Obecność 6 gniazd SATA3 umożliwia zorganizowanie poważnej macierzy RAID na podstawie płyty. Za wysokiej jakości dźwięk odpowiada wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy ROG SupremeFX z wbudowanym wzmacniaczem firmy Sabre i obsługą kodeka ALC4082.
Błyskawiczne przetwarzanie ruchu sieciowego zapewnia wyspecjalizowany kontroler Intel LAN o przepustowości 2,5 Gb/s. Obecność dużej liczby złączy do pasków LED i pomp wodnych uwalnia możliwości przy składaniu komputera do gier z otwartym okienkiem podglądu, kroplowym i złożonym oświetleniem RGB. Na płycie znajdują się również nowe porty USB C z obsługą Thunderbolt i możliwością wyświetlania obrazu na zewnętrznym monitorze.
Kup Asus ROG MAXIMUS Z790 HERO
Wszystkie ceny 24 →Asus Rog Maximus Z790 Hero 90MB1CI0-M0EAY0 Płyta Główna Wielokolorowy ATX | 2 417 zł |
ASUS ROG MAXIMUS Z790 HERO P?yta g?ówna - Intel Z790 - Intel LGA1700 socke | 2 579 zł |
Asus Płyta główna ROG MAXIMUS Z790 HERO s1700 4DDR5 HDMI M.2 ATX KBASUIIEZ | 2 779 zł |
ASUS ROG MAXIMUS Z790 HERO PL-S1700-ASU-056 | 2 799 zł |
Asus Płyta główna ROG MAXIMUS Z790 HERO s1700 4DDR5 HDMI M.2 ATX 102021 | 2 887 zł |