Procesor Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX (BX8069510900X)
Wideo 16 |
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX |
|
72 tory PCI Express 3.0 (z chipsetem)
Po aktualizacji BIOS-u procesory Cascade Lake-X działają na płytach głównych z chipsetem X299.
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Core i9-10900X procesor 3,7 GHz 19,25 MB Smart BX8069510900X | 3 678 zł |
Intel Core i9-10900X BOX (BX8069510900X) | 3 299 zł |
Procesor Intel Core i9-10900X, 3.7 GHz, 19.25 MB, BOX (BX8069510900X) | 3 137 zł |
Procesor Intel Core i9-10900X (19,25MB, 10x 4.7GHz) BX8069510900X | 3 349 zł |
Intel Core i9-10900X BOX (BX8069510900X) | 3 299 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i9 Cascade Lake-X
Ceny na Intel Core i9 Cascade Lake-X |
---|---|---|---|---|
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10900X BOX | od 3 137 zł | 10 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X BOX | od 3 859 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10920X OEM | od 3 294 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10940X BOX | od 4 199 zł | 6 oferty | ||
Intel Core i9 Cascade Lake-X i9-10980XE BOX | od 4 739 zł | 10 oferty |
Polecamy