Procesor Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM (CM8070804488630)
Wideo 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Rocket Lake
Ceny na Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | od 1 049 zł | 16 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | od 1 029 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | od 1 109 zł | 13 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | od 1 108 zł | 14 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | od 1 000 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | od 1 138 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | od 1 033 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | od 2 003 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →