Процесор Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX
Відео 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intel Core i7-11700 Rocket Lake Procesor - 8 rdzeni - 2.5 GHz - Intel LGA1 | 1 069 zł |
Procesor INTEL Core i7-11700 | 1 088 zł |
Intel Core i7-11700 procesor 2,5 GHz 16 MB Smart Cache BX8070811700 | 1 204 zł |
Procesor INTEL Core i7-11700 BX8070811700 | 1 298 zł |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | від 1 049 zł | 18 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | від 1 000 zł | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | від 1 109 zł | 15 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | від 1 108 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | від 1 000 zł | 21 пропозиція | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | від 1 017 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | від 994 zł | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | від 2 003 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →