Процесор Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX
Відео 7 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Procesor INTEL Core i7-11700F | 1 119 zł |
Intel Procesor Intel i7-11700F 4.9 GHz LGA1200 | 1 223 zł |
Procesor INTEL Core i7-11700F BX8070811700F | 1 119 zł |
Procesor Intel Core i7-11700F, 2.5 GHz, 16 MB, BOX (BX8070811700F) | 1 109 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | від 1 049 zł | 16 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | від 1 029 zł | 3 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | від 1 109 zł | 13 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | від 1 108 zł | 14 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | від 1 000 zł | 19 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | від 1 138 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | від 1 033 zł | 2 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | від 2 003 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →