Procesor Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel BX8071513400F Core i5-13400F Procesor 20 MB Smart Cache Box | 851 zł |
Intel Procesor Core i5-13400F BOX 2,5GHz, LGA1700 CPINLZ513400F00 | 876 zł |
Intel Core i5-13400F PR-IN17I5-INT-026 | 869 zł |
Procesor INTEL Core i5-13400F | 859 zł |
Procesor INTEL Core i5-13400F BX8071513400F BOX | 1 005 zł |
pokaż 16 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | od 1 102 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | od 928 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | od 910 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | od 839 zł | 22 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | od 958 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | od 1 165 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | od 1 274 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | od 1 335 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | od 1 369 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | od 1 249 zł | 29 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | od 1 311 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | od 1 484 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | od 1 325 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →