Procesor Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX (BX8071513400)
Wideo 18Zdjęcia 4 |
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel Procesor Core i5-13400 BOX 2,5GHz, LGA1700 103369 | 1 102 zł |
CPU Processor Intel Core I5 13400 LGA 1700 LGA1700 10C/16T 4.60GHZ | 1 767 zł |
Intel Core I5-13400 2.5ghz Cpu Posrebrzany BX8071513400 | 1 115 zł |
CPU Processor Intel Core I5 13400 LGA 1700 Lga1700 10c/16t 4.60ghz | 1 774 zł |
CPU Processor Intel Core I5 13400 LGA 1700 LGA1700 10C/16T 4.60GHZ | 1 781 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 BOX | od 1 102 zł | 5 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400 OEM | od 928 zł | 26 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F BOX | od 910 zł | 7 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13400F OEM | od 839 zł | 24 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 BOX | od 958 zł | 25 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500 OEM | od 1 165 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13500T OEM | od 1 274 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600 OEM | od 1 239 zł | 4 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K BOX | od 1 369 zł | 29 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF BOX | od 1 242 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600KF OEM | od 1 311 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600K OEM | od 1 484 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake i5-13600T OEM | od 1 325 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →