Płyta główna MSI PRO B760-P WIFI DDR4
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Wysokiej jakości i niezbyt droga płyta główna firmy MSI, która należy do średniego poziomu i należy do serii profili MSI PRO 2023. Należy do formatu ATX, który w żaden sposób nie ogranicza użytkownika podczas montażu. Wyposażony w gniazdo procesora Intel LGA 1700, oparte na logice systemowej średniego poziomu Intel B760. Jest zoptymalizowany do pracy z procesorami Intel APU nowej generacji, takimi jak Alder Lake i Raptor Lake.
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 przyjmuje koncepcję zwiększonej niezawodności, w tym zastosowanie pogrubionej płytki drukowanej, wzmocnionych mocowań i wysokiej jakości komponentów. MSI PRO B760-P WIFI DDR4 może pracować bez osobnej karty graficznej, korzystając z karty graficznej wbudowanej w procesor. Urządzenie wyposażono w cztery gniazda DIMM DDR4 z możliwością zamontowania do 128 GB pamięci RAM o maksymalnej częstotliwości taktowania 5333 MHz.
Do organizacji szybkiej pamięci masowej przewidziano parę szybkich złączy M.2 (obsługuje magistralę PCI-E 4.0), a także cztery złącza SATA 3 do instalacji klasycznych dysków twardych i dysków SSD. Zintegrowany układ RAID umożliwia połączenie wszystkich zainstalowanych dysków w jedną macierz dyskową. Takie cechy znacznie przewyższają wymagania konwencjonalnych komputerów biurowych i domowych, więc tę płytę można bezpiecznie uznać za niezbyt zaawansowaną, ale niezawodną podstawę systemów do gier i komputerów roboczych do pisania kodu, przetwarzania treści chronionych prawami autorskimi i innych zadań wymagających dużej ilości zasobów. Na szczęście wszystkie kluczowe obszary wyposażono w dodatkowe chłodzenie, a 14-fazowy przetwornica zasilania bez problemu zaprzyjaźni się nawet z potężnym i żarłocznym 14-rdzeniowym Core i7.
Kup MSI PRO B760-P WIFI DDR4
Wszystkie ceny 21 →MSI PRO B760-P WiFi DDR4 płyta główna ATX - obsługuje procesory Intel 12 i | 598 zł |
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket | 669 zł |
MSI Płyta główna PRO B760-P WIFI DDR4 s1700 4DDR4 DP/HDMI ATX KBMSIIIEB760 | 590 zł |
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 PL-S1700-MSI-062 | 598 zł |
Płyta główna MSI Pro B760-P | 613 zł |
Opcja dla profesjonalistów
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 to wysokiej jakości, zrównoważona i niedroga płyta główna dla procesorów Intel 12., 13. i 14. generacji. Ta płyta ATX opiera się na logice systemu B760 i ucieleśnia koncepcję MSI dotyczącą zwiększonej niezawodności dzięki zastosowaniu pogrubionej płytki PCB, wzmocnionych elementów złącznych i wysokiej jakości komponentów.
Obsługa podkręconej pamięci DDR4-5333
MSI PRO B760-P WIFI DDR4 jest wyposażony w cztery gniazda DDR4 DIMM obsługujące do 128 GB pamięci RAM o maksymalnej częstotliwości taktowania 5333 MHz. Do przechowywania danych służą dwa złącza M.2 PCI-E 4.0 do szybkich dysków SSD i cztery złącza SATA 3. Płyta główna obsługuje także zintegrowaną grafikę procesora poprzez HDMI lub DisplayPort.
Znacznie więcej niż tylko model biurowy
Funkcje MSI PRO B760-P WIFI DDR4 przekraczają wymagania typowych komputerów biurowych i domowych, co czyni go doskonałym wyborem dla systemów do gier lub stacji roboczych średniej klasy. Model wyposażony jest w 14-fazowy konwerter zasilania, który zapewnia stabilną pracę nawet z wydajnymi procesorami. Pomimo braku obsługi PCI-E 5.0, płyta pozostaje odpowiednim rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zadań.