Płyta główna MSI A520M-A PRO
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Niedroga uniwersalna płyta główna microATX z 2021 roku z podstawowym chipsetem AMD A520 i gniazdem procesora AM4. Różni się wygodnym układem, zastosowaniem ulepszonych elementów elektronicznych oraz nienaganną stabilnością podczas pracy. Zaprojektowany do użytku w wielofunkcyjnych konfiguracjach domowych/biurowych i budżetowych stacjach roboczych. Stanie się niezawodną podstawą dla systemu multimedialnego i rozrywkowego lub komputera dla graczy za rozsądną cenę.
Pozycjonowany jako model w podstawowym przedziale cenowym 2021 r. Gwarantowana obsługa wszystkich 4/6/8/12/16-rdzeniowych procesorów Ryzen 3000/5000 (rdzenie Vermeer / Matisse / Matisse Refresh, 7 nm) oraz Ryzen 4000/5000 Hybrid APU (rdzenie Cezanne i Renoir, 7 nm). W pełni zgodny z zastrzeżoną koncepcją MSI Pro, która zapewnia wyższy poziom niezawodności niezbędny w zastosowaniach biznesowych.
Płyta główna MSI A520M-A PRO zbudowana jest w oparciu o wysokiej jakości podstawę elementów (kondensatory o długiej żywotności, wyłączniki zasilania o niskiej rezystancji, dławiki korpusu oraz gęsty tekstolit o podwyższonej metalizacji). Wyposażony w wysokiej jakości 6-fazowy podsystem zasilania cyfrowego, jedno szybkie złącze M.2 (PCI-E Gen3 x4) dla szybkich dysków SSD MVMe i dwa złącza slotów dla modułów DDR4 (maksymalnie 64 GB). Na uwagę zasługuje również wybór interfejsów wyjścia obrazu (HDMI, DVI-D) oraz kontrolera sieciowego Realtek RTL8111H.
Kup MSI A520M-A PRO
Wszystkie ceny 29 →MSI A520M-A PRO płyta główna do gier AMD AM4 DDR4 PCIe 30 SATA 6 Gb/s M2 U | 375 zł |
MSI A520M-A PRO P?yta g?ówna - AMD A520 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM - Micr | 288 zł |
MSI Płyta główna A520M-A PRO AM4 2DDR4 DVI/HDMI USB 3.2 mATX KBMSIAA7A520U | 246 zł |
MSI A520M-A PRO PL-AM4-MSI-127 | 260 zł |
Płyta główna MSI A520M-A PRO | 235 zł |