Оперативна пам'ять Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2
Micron MTA4ATF1G64HZ-3G2 |
|
Компактний односторонній (одноранговий) SO-DIMM-модуль оперативної пам'яті стандарту DDR4-3200 ємністю 8 Гб. Призначений для використання в мобільних та малогабаритних системах (ноутбуках, нетбуках та miniPC). Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2023 для найширшого асортименту пристроїв. Здатний стабільно працювати в двоканальних комплектах, що істотно збільшує пропускну спроможність підсистеми пам'яті, покращуючи як обчислювальну, так і ігрову продуктивність.
-22 при низькій напрузі живлення 1,2 В. Його пропускну здатність, що дорівнює 25,6 Гбіт/с, вистачить як для більшості споживчих, так і для ігрових ноутбуків. Виробником гарантовано високий рівень сумісності з мобільними платформами на основі процесорів Intel Core (від 6-го до 13-го покоління). Також ця пам'ять може успішно використовуватися у складі конфігурацій, що базуються на процесорах AMD Ryzen із мікроархітектурою Zen, Zen+, Zen 2 та Zen 3 (в т.ч. APU з відеоядром Vega). Модуль має низьке тепловиділення, що дозволяє застосовувати його в щільних складальних компонування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Micron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Micron.
Купити Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2
MTA4ATF1G64HZ-3G2J1 Micron 8GB DDR4 1RX8 PC4-3200AA-SA2-11 AN515-55-53AG-U | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2B2 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz DDR4 SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2E1 Micron 8GB 1rx16 PC4-3200AA 3200Mhz SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2E2 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz PC4 SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2F1 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz DDR4 SO-DIMM Memory I771 | 60 zł |
Модификації Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ціни на Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-2G3 | від 332 zł | 3 пропозиції | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-2G6 | від 128 zł | 1 пропозиція | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-3G2 | від 816 zł | 2 пропозиції | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2 | від 60 zł | 5 пропозицій |