Pamięć RAM Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2
Micron MTA4ATF1G64HZ-3G2 |
|
Kompaktowy jednostronny (peer-to-peer) moduł pamięci RAM SO-DIMM w standardzie DDR4-3200 o pojemności 8 GB. Przeznaczony do stosowania w systemach mobilnych i małogabarytowych (laptopy, netbooki i miniPC). W 2023 r. pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej dla najszerszej gamy urządzeń. Możliwość stabilnej pracy w zestawach dwukanałowych, co znacznie zwiększa przepustowość podsystemu pamięci, poprawiając wydajność zarówno obliczeń, jak i gier.Specyfikacje modułu pamięci RAM Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2 zapewniają standardową pracę z efektywną częstotliwością taktowania 3200 MHz z taktowaniem CL22-22 -22 przy niskim napięciu zasilania 1,2 V.
Przepustowość 25,6 Gb/s jest wystarczająca dla większości laptopów konsumenckich i gamingowych. Producent gwarantuje wysoki stopień kompatybilności z platformami mobilnymi opartymi na procesorach Intel Core (od 6 do 13 generacji). Pamięci tej można z powodzeniem używać także w konfiguracjach opartych na procesorach AMD Ryzen z mikroarchitekturą Zen, Zen+, Zen 2 i Zen 3 (w tym APU z rdzeniem wideo Vega). Moduł charakteryzuje się niskim wydzielaniem ciepła, co pozwala na zastosowanie go w gęstych układach montażowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micron.
Kup Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2
MTA4ATF1G64HZ-3G2J1 Micron 8GB DDR4 1RX8 PC4-3200AA-SA2-11 AN515-55-53AG-U | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2B2 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz DDR4 SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2E1 Micron 8GB 1rx16 PC4-3200AA 3200Mhz SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2E2 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz PC4 SO-DIMM Memory | 60 zł |
MTA4ATF1G64HZ-3G2F1 Micron 8GB PC4-3200AA 3200Mhz DDR4 SO-DIMM Memory I771 | 60 zł |
Modyfikacje Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb
Ceny na Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-2G3 | od 332 zł | 3 oferty | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-2G6 | od 128 zł | 1 oferta | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA8ATF1G64HZ-3G2 | od 816 zł | 2 oferty | ||
Micron DDR4 SO-DIMM 1x8Gb MTA4ATF1G64HZ-3G2 | od 75 zł | 5 oferty |