Материнська плата MSI PRO B650M-P
Фото 6 |
Компактна материнська плата формату micro-ATX із професійної серії MSI PRO, оснащена найновішим процесорним сокетом AM5 від AMD, представленим наприкінці 2022 року. Є привабливим рішенням для збирання систем на базі системної логіки B650 з процесорами Ryzen 7000-ї та 8000-ї серії та оперативною пам'яттю нового покоління DDR5. Призначена для тривалої безперервної роботи в офісних ПК, робочих станціях, торгових терміналах та домашніх мультимедійних комп'ютерах з прицілом на підвищену надійність та тривалий термін експлуатації.
Відповідаючи фірмовій концепції підвищеної надійності, плата використовує друковану плату, високоякісні компоненти елементної бази і надійний конвертер живлення з масивним радіатором VRM. Підтримка інтерфейсу PCI-E 4.0 дозволяє встановлювати один або два високошвидкісні M.2 SSD-накопичувачі, що значно прискорює загальну чуйність системи, швидкість завантаження профільних програм і час завантаження ігрових текстур. Додатково в MSI PRO B650M-P передбачено чотири порти для класичних SSD та HDD з інтерфейсом SATA3. Незважаючи на свої скромні розміри, плата включає чотири слоти для оперативної пам'яті DDR5, що підтримують встановлення до 192 ГБ ОЗУ з максимальною частотою 7200 МГц. Вбудований модуль Realtek 8125BG забезпечує обробку вхідного трафіку з максимальною швидкістю 2.5 Гбіт/с.
Купити MSI PRO B650M-P
Усі ціни 13 →MSI Płyta główna PRO B650M-P AM5 4DDR5 HDMI/DP mATX KBMSIAA8B650U03 | 527 zł |
MSI PRO B650M-P PL-AM5-MSI-019 | 564 zł |
MSI Płyta główna PRO B650M-P AM5 4DDR5 HDMI/DP mATX 115369 | 548 zł |
MSI Płyta główna PRO B650M-P AM5 4DDR5 HDMI/DP mATX 115369 | 527 zł |
Msi PRO B650M-P am5 motherboard DDR5 6000 motherboard AMD Ryzen 5 7600/r5 | 828 zł |