Płyta główna MSI B550M PRO-VDH WIFI
Wideo 10Zdjęcia 6 |
Zrównoważona, wielozadaniowa płyta główna microATX 2020 z gniazdem procesora AMD AM4 i chipsetem B550 średniej klasy. Zaprojektowany jako uzupełnienie uniwersalnych systemów domowych, wysokowydajnych biurowych komputerów osobistych i podstawowych stacji roboczych. Dzięki wzmocnionej stalowej nakładce złącze gniazda PCI-E umożliwia instalację masywnych i wielkogabarytowych gamingowych kart graficznych.
Obsługuje 4/6/8/12/16-rdzeniowe procesory APU AMD Ryzen 3000 (Matisse/Matisse Refresh, 7 nm) i Ryzen 4000 (Renoir, 7 nm). Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej z zaawansowanymi możliwościami komunikacyjnymi. W przeciwieństwie do modeli poprzedniej generacji (opartych na chipsecie B450), płyta główna MSI B550M PRO-VDH WIFI zapewnia pełne obsługa dla interfejsu systemowego PCI-E Gen 4.0, co pozwala na 100% wzrost szybkości ładowania tekstur w progresywnych modelach nowego wideo karty i przyspieszyć wymianę danych dzięki szybkim dyskom SSD NVMe.
Warto również zwrócić uwagę na obecność dwóch wbudowanych szybkich kart sieciowych: przewodowej GbE LAN Realtek 8111HN oraz bezprzewodowej dwuzakresowej Wi-Fi 5 (802.11n/ac + Bluetooth 4.2). Dzięki 4 gniazdom na moduły DDR4 DIMM obsługiwana jest imponująca maksymalna łączna ilość pamięci RAM (do 128 GB), która wystarczy do rozwiązania wszelkich zadań domowych i zawodowych, gier i transmisji strumieniowych.
Kup MSI B550M PRO-VDH WIFI
Wszystkie ceny 20 →Płyta główna MSI B550M PRO-VDH Wi-Fi (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16) | 549 zł |
MSI B550M PRO-VDH WIFI P?yta g?ówna - AMD B550 - AMD AM4 socket - DDR4 RAM | 499 zł |
MSI B550M PRO-VDH WIFI PL-AM4-MSI-119 | 444 zł |
Płyta główna MSI B550M PRO-VDH WiFi | 464 zł |
Płyta główna MSI B550M PRO-VDH WiFi | 464 zł |