Płyta główna MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI
Wideo 6Zdjęcia 6 |
Niezawodna, dobrze wyważona płyta główna ATX, będąca częścią gamingowej serii MSI MAG 2022. Wysokiej jakości obwody, niezawodny 14-fazowy podsystem zasilania, bogaty zestaw portów połączeniowych i ogólnie wysoki poziom jakości sprawiają, że można go używać nie tylko jako element systemów do gier, ale także jako podstawę stacji roboczej do montażu , przetwarzanie treści wizualnych, pisanie muzyki itp.
17-fazowy konwerter zasilania z większym radiatorem i ulepszonymi obwodami elektrycznymi umożliwia pełne wykorzystanie potencjału szybkości wielordzeniowych procesorów Ryzen. Wykorzystanie technologii Core Boost poprzez optymalizację i dystrybucję zasilania układu pozwala na zmianę napięcia procesora z maksymalną dokładnością, stwarzając idealne warunki do podkręcania. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na płytkę drukowaną ze zmodyfikowanym uziemieniem otworów montażowych, radiatory Shield Frozr dla dysków M.2 SSD, stalowe gniazda PCI-E Steel Armor, wbudowane narzędzia do diagnozowania problemów systemowych oraz inteligentną inteligencję Frozr AI układ sterowania chłodzeniem.
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI jest wyposażony w chipset B650 i gniazdo procesora AM5, które w 2022 roku zastąpiło stary AM4. Zaprojektowany do współpracy z układami Ryzen 7000 i nowszymi. Charakterystyka techniczna urządzenia sugeruje możliwość zainstalowania wydajnego procesora kalibru Ryzen 7700X z niewielkim ręcznym przetaktowywaniem, parą szybkich dysków SSD M.2 (magistrala PCI-E 4.0), pakietem standardowych dysków twardych i dysków SSD dyski, a także ogromną kartę graficzną. Dostępne gniazda DIMM można załadować 4 kośćmi pamięci DDR5 o maksymalnej częstotliwości 6600 MHz i łącznej pojemności do 128 GB. Oprócz tego na płycie znajduje się kontroler sieciowy Realtek RTL8125B o przepustowości 2,5 Gb/s oraz wbudowany odbiornik bezprzewodowy (Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.2).
Kup MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI
Wszystkie ceny 17 →MSI MPG B650 Tomahawk WiFi płyta główna Micro-ATX - obsługuje procesory se | 858 zł |
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 | 955 zł |
MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI PL-AM5-MSI-008 | 909 zł |
Płyta główna MSI MAG B650 Tomahawk WiFi | 899 zł |
Płyta główna MSI MAG B650 Tomahawk WiFi | 899 zł |