Płyta główna MSI MAG B650M MORTAR WIFI
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Kompaktowa płyta główna mini-ITX z linii MSI MAG 2022, charakteryzująca się zwiększoną niezawodnością i trwałością. Podstawą urządzenia jest wysokiej klasy cyfrowy 15-fazowy podsystem z potężnymi przetwornicami mocy, żaroodpornymi kondensatorami temperaturowymi oraz ponadgabarytowym aluminiowym radiatorem VRM. Posiada również dodatkowe radiatory do chłodzenia przegrzanych kontrolerów pamięci M.2 SSD, a także wzmocnione włóknami gniazda PCI-E.
I jak to zwykle bywa w przypadku serii MAG, producent przeprowadził kompleksowe testy warunków skrajnych, aby z wyprzedzeniem wyeliminować nieodpowiednie i wadliwe opcje. Kolejną cechą MSI MAG B650M MORTAR WIFI jest wykorzystanie gniazda procesora AM5, na które AMD oficjalnie przestawiło się w 2022 roku. W przeciwieństwie do starego AM4, przeznaczony jest do współpracy z procesorami Ryzen serii 7000 (architektura Raphael), magistralą PCI-E 4.0 i pamięcią RAM DDR5 o maksymalnej częstotliwości 6400 MHz.
Układ obszaru roboczego obejmuje 6 oldschoolowych portów SATA3 i 2 gniazda M.2 do instalacji kompaktowych i szybkich dysków SSD. Na pokładzie znajduje się również wbudowany kontroler RAID. Szybka wymiana danych z minimalnymi opóźnieniami pomoże w organizacji kontrolera sieciowego Realtek RTL8125B o przepustowości 2,5 GB/si wbudowanym modułem bezprzewodowym (Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2). Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, ta płyta główna stanie się solidną podstawą dość mocnego i niezwykle nowoczesnego komputera PC do gier, renderowania, modelowania 3D, przetwarzania treści wizualnych i innych zadań wymagających dużej ilości zasobów.
Kup MSI MAG B650M MORTAR WIFI
Wszystkie ceny 8 →Msi Mag B650M Mortar 7D76-001R Płyta Główna Czarny 128 GB | 899 zł |
MSI MAG B650M MORTAR WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 | 974 zł |
Płyta główna MSI MAG B650M Mortar WiFi | 1 120 zł |
Płyta główna MSI MAG B650M Mortar WiFi | 1 120 zł |