Płyta główna MSI PRO B650-S WIFI
Zdjęcia 6 |
Pełnformatowa płyta główna klasy ATX z serii PRO, która przeznaczona jest do stosowania w komputerach służbowych, biurowych, a także w środowiskach korporacyjno-biznesowych. Podczas produkcji MSI PRO B650-S WIFI nacisk położono na jakość materiałów, niezawodność obwodów zasilających oraz trwałość płyty. Podczas produkcji producent zwrócił szczególną uwagę na jakość podzespołów, stosując wytrzymałe kondensatory, podwójny tekstolit, energooszczędne wyłączniki zasilania i dławiki obudowe.
Wzmocnione gniazda PCI-E i złącza M.2 wyposażone w radiator zapewniają stabilność i niezawodność podczas intensywnego użytkowania. Potężny 15-fazowy podsystem zasilania płyty przeznaczony jest do ciągłej pracy pod dużym obciążeniem, co czyni ją dość interesującą opcją do pracy w tandemie z mocnymi i zaawansowanymi procesorami Ryzen serii 7000 lub 8000 z gniazdem AM5. Obsługa pamięci RAM DDR5 w czterech gniazdach DIMM o maksymalnej częstotliwości 7200 MHz (uwaga: maksymalna pojemność 192 GB) pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, zwiększając wymaganą ilość szybkiej pamięci RAM, gdy ceny pasków DDR5 wreszcie się ustabilizują .
Podsystem dyskowy oferuje szerokie możliwości, pozwalając na instalację kilku dysków SSD M.2 i aż czterech urządzeń z interfejsem SATA3, co gwarantuje dużą ilość miejsca na dane i dużą prędkość. Obecność dwóch gniazd PCI-E pozwala na zainstalowanie dwóch wydajnych kart graficznych działających w trybie Crossfire, co jest szczególnie ważne w przypadku wydajnych systemów do gier.
Dodatkowo na płycie znajduje się kontroler sieciowy Realtek RTL8125B o przepustowości 2,5 Gbps oraz wbudowane moduły Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2, zapewniające szybkie połączenia zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. A za pomocą dostępnych złączy RGB i wolnych stref do montażu pomp wodnych właściciel płyty może złożyć dość mocny i stylowy komputer do gier z kompleksowym podświetleniem i wysoce wydajnym chłodzeniem cieczą.
Kup MSI PRO B650-S WIFI
Wszystkie ceny 9 →PRO B650-S WIFI 7E26-003R | 676 zł |
MSI PRO B650-S WIFI PL-AM5-MSI-018 | 689 zł |
Płyta główna MSI Pro B650-S WiFi | 689 zł |
Płyta główna MSI Pro B650-S WiFi | 739 zł |
Płyta główna MSI Pro B650-S WiFi | 739 zł |