Płyta główna MSI PRO B760M-A WIFI DDR5
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
MSI PRO B760M-A WIFI DDR5
DDR4DDR5
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO B760M-A WIFI DDR5
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI PRO B760M-A WiFi płyta główna Micro-ATX - do procesorów Intel Core 12Wysoka wydajność 12. I 13. GENERACJA – PRO B760M-A WIFI (mATX) wykorzystuje system 12 Duet Rail Power System (P-PAK) VRM do c... więcejhipsetu Intel B760
Zintegrowane chłodzenie – chłodzenie VRM z podkładkami termicznymi 7 W/mK MOSFET i rozszerzonym radiatorem
PAMIĘĆ DDR5, PCIe 4.0 x16 - 4 gniazda DDR5 DIMM z izolowanym przełącznikiem Memory Boost do przetaktowania (1DPC 1R, 6800+ MHz)
Dwa porty M.2 – opcje pamięci obejmują 2 gniazda M.2 Gen4 x4 64 Gbps dla szybkiego dostępu do dysku SSD
WI-FI 6E – sprzęt sieciowy obejmuje moduł Intel Wi-Fi 6E z Bluetooth 5.3 i 2,5 Gbps LAN. złącza z tyłu obejmują USB 3.2 generacji 2 Typ-A (10 Gbps), 2 x HDMI 2.1 i 2 x DisplayPort 1.4, oraz 7.1 HD Audio Boost Amazon.plZłóż skargę | 699 zł |
MSI PRO B760M-A WIFI - motherboard - micro ATX - LGA1700 Socket - B760 P?yP?yta g?ówna, microATX, Gniazdo LGA1700, B760 Chipset, USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 1, 2.5 Gigabit LAN, Blueto... więcejoth, Wi-Fi, wbudowana karta graficzna (konieczny procesor), High Definition Audio (8-kana?ów) Proshop.plZłóż skargę | 765 zł |
MSI PRO B760M-A WIFI DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 699 zł |
Płyta główna MSI PRO B760M-A WIFI | 699 zł |
Płyta główna MSI PRO B760M-A WiFi, Micro-ATX – dla procesorów Intel Core 1Płyta główna MSI PRO B760M-A WiFi, Micro-ATX – dla procesorów Intel Core 12. i 13. generacji, LGA 1700 – DDR5 Memory Boost 68... więcej00+MHz/OC, gniazda PCIe 4.0 x16,... EmpikZłóż skargę | 727 zł |
pokaż 7 ofert
Seria MSI PRO (do domu/biura)Porównaj w tabeli →
od 444 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 249 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 527 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 590 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 289 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 215 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 676 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 549 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 715 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 323 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 760 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 389 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 306 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 128 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 370 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Modyfikacje MSI PRO B760M-A WIFI DDR5
Ceny na MSI PRO B760M-A WIFI DDR5 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO B760M-A WIFI DDR4 | od 722 zł | 2 oferty | ||
MSI PRO B760M-A WIFI DDR5 | od 629 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 722 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 649 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia