Płyta główna MSI PRO B760M-P DDR4
Zdjęcia 6 |
MSI PRO B760M-P DDR4 to kompaktowa płyta główna ATX, która nieco odbiega od linii produktów MSI PRO. Jeśli większość płyt z tej rodziny należy do poziomu podstawowego i jest przeznaczona do systemów biurowych, ten model jest bardziej odpowiedni do montażu podstawowych stacji roboczych. Według producenta będzie to dobry wybór dla programistów, projektantów, projektantów layoutów i innych profesjonalistów, którzy planują zbudować niezawodny i mocny komputer o wysokim stosunku ceny do wydajności.
Podobnie jak inne płytki z tej rodziny, obwody płytki są zbudowane przy użyciu wytrzymałych kondensatorów, sprasowanego tekstuolitu, odpornych na ciepło przełączników zasilania, specjalnych zatrzasków i dodatkowego chłodzenia krytycznych obszarów. Do instalacji procesora dostarczane jest gniazdo procesora LGA 1700, przeznaczone do instalacji układów Intel 12. i 13. generacji (Intel Core, Celeron i Pentium z rdzeniami Alder Lake i Comet Lake).
Na płycie można zainstalować aż 4 moduły DDR4 o łącznej pojemności 128 GB i maksymalnej częstotliwości taktowania 4800 MHz. Integracja magistrali PCI-E 4.0 umożliwia wykorzystanie szybkich dysków SSD M.2 przy tworzeniu szybkiego podsystemu dyskowego. Pomimo swojego profesjonalnego charakteru, ta płyta główna może stać się niezawodną podstawą do ograniczonego podkręcania, ale niezawodną podstawą systemu do gier z możliwością rozbudowy w przyszłości. Cyfrowy 8-fazowy konwerter mocy ma średni margines bezpieczeństwa i najlepiej współpracuje z procesorem poziomu Core i3 lub Core i5, który nie jest najbardziej wymagający pod względem zużycia energii. Dodatkowo płyta obsługuje podłączenie pomp wodnych oraz taśm LED, co zbliża ją do rozwiązań profilowych dla graczy.
Kup MSI PRO B760M-P DDR4
Wszystkie ceny 21 →MSI Płyta główna PRO B760M-P DDR4 micro-ATX - obsługuje procesory Intel 12 | 388 zł |
MSI PRO B760M-P DDR4 P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 socket - DD | 454 zł |
MSI Płyta główna PRO B760M-P DDR4 s1700 4DDR4 DP/HDMI 2M.2 mATX KBMSIIIEB7 | 402 zł |
MSI PRO B760M-P DDR4 PL-S1700-MSI-064 | 398 zł |
Płyta główna MSI Pro B760M-P DDR4 | 407 zł |
Modyfikacje MSI PRO B760M-P DDR4
Ceny na MSI PRO B760M-P DDR4 |
---|---|---|---|---|
MSI PRO B760M-P DDR4 | od 388 zł | 21 oferta | ||
MSI PRO B760M-P DDR5 | od 459 zł | 19 oferty |