Płyta główna MSI B450M-A PRO MAX II
Zdjęcia 5 |
Ekonomiczna płyta główna microATX oparta na chipsecie AMD B450 z gniazdem AM4, kompatybilna z szeroką gamą procesorów AMD, w tym 2/4/6/8/12/16-rdzeniowymi modelami Ryzen 3/5/7/9 z pięciu różnych generacji (Vermeer, Matisse, Pinnacle Ridge, Summit Ridge), a także z procesorami hybrydowymi wyposażonymi w grafikę Radeon Vega (Picasso, Raven Ridge, Renoir) i dostępnymi procesorami Athlon Zen (Raven Ridge).
Płyta ta przeznaczona jest do budowy wielofunkcyjnych systemów domowych i do gier średniej i wysokiej klasy i stanowi część dedykowanej linii PRO firmy MSI, zaprojektowanej z naciskiem na jakość, niezawodność i długą żywotność. Nadaje się do tworzenia uniwersalnych komputerów biurowych, budżetowych stacji roboczych, multimedialnych komputerów domowych i systemów do gier zoptymalizowanych pod kątem gier w rozdzielczości Full HD przy niskich ustawieniach graficznych.
Podczas procesu produkcyjnego szczególną uwagę zwrócono na jakość i niezawodność kluczowych elementów układu zasilania, co zapewnia wysoką wytrzymałość obciążeniową tablicy i gwarantuje brak problemów podczas jej eksploatacji. Płyta wyposażona jest w 5-fazowy konwerter zasilania procesora, który idealnie nadaje się do współpracy z procesorami Ryzen 3 lub Ryzen 5. Nie charakteryzują się one tak dużym poborem prądu jak ich mocniejsi bracia z serii Ryzen 7 i Ryzen 9 oraz będzie czuł się bardziej swobodnie, jeśli będzie to konieczne, aby obsługiwać dłuższe maksymalne taktowanie na większości aktywnych rdzeniach.
Płyta obsługuje interfejs systemowy PCI-E 3.0, co pozwala na wykorzystanie szybkiego dysku SSD z obsługą protokołu NVMe i prędkościami liniowymi w granicach 3500-4000 MB/s jako dysku systemowego. Alternatywnie dostępne są 4 złącza SATA3 dla klasycznych dysków twardych i dysków SSD. Dzięki obecności dwóch slotów DIMM płyta główna MSI B450M-A PRO MAX II pomieści aż 64 GB pamięci RAM DDR4 o maksymalnej częstotliwości taktowania 4133 MHz i obsłudze technologii XMP. Wbudowana karta sieciowa Realtek 8125 gwarantuje szybkie połączenia przewodowe. Obecność wyjść wideo HDMI i DVI-D jest przydatna do podłączenia zewnętrznych monitorów do zintegrowanej grafiki procesora.
Kup MSI B450M-A PRO MAX II
Wszystkie ceny 6 →MSI B450M-A Pro Max II | 259 zł |
MSI B450M-A PRO MAX II - motherboard - micro ATX - Socket AM4 - AMD B450 P | 306 zł |
Płyta główna MSI B450M-A Pro Max II | 215 zł |
Msi B450m-a Pro Max Ii Motherboard Przezroczysty 911-7C52-036 | 291 zł |