Жорсткий диск Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 ТБ
Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 ТБ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Toshiba L200 Laptop PC - 2TB - Dysk twardy - HDWL120UZSVA - SATA-600 - 2.5 | 333 zł |
Dysk Toshiba L200 2TB 2.5" SATA III (HDWL120EZSTA) | 425 zł |
Dysk twardy TOSHIBA L200 HDWL120EZSTA, 2.5'', 2 TB, SATA III, 128 MB, 5400 | 425 zł |
Toshiba L200 do konsol XBOX PS3 PS4 2TB | 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! toshiba europe TOSHIBA HDWL120UZSVA Dysk twardy Tosh | 331 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA
Ціни на Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba L200 2.5" HDWJ105EZSTA 500 ГБ | від 242 zł | 7 пропозицій | ||
Toshiba L200 2.5" HDWL110EZSTA 1 ТБ кеш 128 МБ | від 234 zł | 4 пропозиції | ||
Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 ТБ | від 331 zł | 9 пропозицій |
Рекомендуємо