Dysk twardy Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 TB
Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toshiba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toshiba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 TB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toshiba L200 Laptop PC - 2TB - Dysk twardy - HDWL120UZSVA - SATA-600 - 2.5 | 333 zł |
Dysk Toshiba L200 2TB 2.5" SATA III (HDWL120EZSTA) | 425 zł |
Dysk twardy TOSHIBA L200 HDWL120EZSTA, 2.5'', 2 TB, SATA III, 128 MB, 5400 | 425 zł |
Toshiba L200 do konsol XBOX PS3 PS4 2TB | 399 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! toshiba europe TOSHIBA HDWL120UZSVA Dysk twardy Tosh | 331 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA
Ceny na Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba L200 2.5" HDWJ105EZSTA 500 GB | od 247 zł | 6 oferty | ||
Toshiba L200 2.5" HDWL110EZSTA 1 TB pamięć podręczna 128 MB | od 234 zł | 4 oferty | ||
Toshiba L200 2.5" HDWL120UZSVA 2 TB | od 331 zł | 9 oferty |
Polecamy