Płyta główna MSI MPG X670E CARBON WIFI
Wideo 11Zdjęcia 6 |
Płyta główna MSI MPG X670E CARBON WIFI to wysokowydajne rozwiązanie w formacie ATX, które gwarantuje wysoką kompatybilność z wydajnymi i zwykle masywnymi komponentami. Płyta należy do specjalistycznej serii MSI MPG i jest przeznaczona do montażu najwyższej klasy systemów do gier i overclockingu. Gniazdo AMD AM5 oznacza kompatybilność z najnowszymi wersjami procesorów AMD Ryzen 7000/8000, które bazują na zupełnie nowej mikroarchitekturze Zen 4 i znacząco wyprzedzają poprzednie generacje układów Ryzen pod względem możliwości technicznych.
Kolejną ważną zaletą płyty jest możliwość zainstalowania 192 GB pamięci RAM w nowym formacie DDR5, który dopiero niedawno pojawił się na rynku masowym. W czterech slotach można zainstalować pendrive'y o pojemności 48 GB każda, uzyskując łącznie 192 GB pamięci, czyli wielokrotnie więcej niż wymagają tego współczesne gry. Dlatego nie wykluczamy, że MSI MPG X670E CARBON WIFI może stać się mocnym fundamentem pod stację roboczą do tworzenia i przetwarzania oryginalnych treści.
Płytka wyróżnia się także zaawansowanym obwodem: zastosowanie wysokiej jakości i niezawodnej podstawy elementów, a także dodatkowe chłodzenie krytycznych obszarów, zapewnia niezawodność i trwałość urządzenia. Integracja interfejsu PCI-E 5. generacji poszerza możliwości budowania wysokowydajnych podsystemów dyskowych w oparciu o dyski SSD M.2. Potężny 21-fazowy cyfrowy konwerter zasilania jest gotowy do współpracy z wysokowydajnymi procesorami, takimi jak Ryzen 9 7900X lub Ryzen 7 8700.
Płyta obsługuje również pompy wodne i paski LED, co czyni ją idealnym wyborem dla graczy. Technologia Core Boost optymalizuje system zasilania, umożliwiając precyzyjną regulację napięcia procesora w celu uzyskania maksymalnej wydajności podkręcania. Dodatkowo potencjalny właściciel płytki może nie myśleć o zakupie modułu bezprzewodowego, gdyż na płycie preinstalowany jest moduł sieciowy Realtek RTL8125BG z odbiornikiem bezprzewodowym Wi-Fi 6E + Bluetooth 5.2.
Kup MSI MPG X670E CARBON WIFI
Wszystkie ceny 17 →MSI MPG X670E Carbon WiFi płyta główna ATX obsługuje procesory AMD Ryzen 7 | 1 982 zł |
MSI MPG X670E CARBON WIFI P?yta g?ówna - AMD X670E - AMD AM5 socket - DDR5 | 2 176 zł |
MSI Płyta główna MPG X670E CARBON WIFI AM5 4DDR5 HDMI/DP ATX KBMSIAA8X670E | 2 016 zł |
MSI MPG X670E CARBON WIFI PL-AM5-MSI-002 | 2 006 zł |
Płyta główna MSI MPG X670E Carbon WiFi | 2 007 zł |