Procesor Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM (CM8071504821015)
Wideo 11Zdjęcia 8 |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ceny na Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | od 1 064 zł | 20 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | od 949 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F OEM | od 1 126 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | od 958 zł | 19 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | od 1 239 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600 OEM | od 1 300 zł | 1 oferta | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | od 1 238 zł | 32 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | od 1 339 zł | 28 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | od 1 466 zł | 2 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | od 1 570 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600T OEM | od 1 445 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →