Płyta główna MSI B560M PRO-E
Wideo 7Zdjęcia 6 |
MSI B560M PRO-E
Przeznaczenie:do domu / biura
Format:micro-ATX
Socket:Intel LGA 1200
Chipset:Intel B560
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR4 2 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:4800 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI B560M PRO-E
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta główna MSI B560M Pro-EMSI B560M Pro-E to płyta główna w formacie microATX, która została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy wymagają wysokiej wydajności oraz najlepszej jakości. Płyta ta umożliwia wykorzystanie mocy procesorów Intel Core 10. i 11. generacji, które są kompatybilne z gniazdem LGA 1200. Electro.plZłóż skargę | 370 zł |
Płyta główna MSI B560M Pro-E 7D22-005RMSI B560M Pro-E to płyta główna w formacie microATX, która została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy wymagają wysokiej wydajności oraz najlepszej jakości. Płyta ta umożliwia wykorzystanie mocy procesorów Intel Core 10. i 11. generacji, które są kompatybilne z gniazdem LGA 1200.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 370 zł |
Płyta główna MSI B560M Pro-EMSI B560M Pro-E to płyta główna w formacie microATX, która została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy wymagają wysokiej wydajności oraz najlepszej jakości. Płyta ta umożliwia wykorzystanie mocy procesorów Intel Core 10. i 11. generacji, które są kompatybilne z gniazdem LGA 1200.... Avans.plZłóż skargę | 370 zł |
MSI B560M PRO-E LGA 1200 Intel B560 SATA 6Gb/s Micro ATX Intel Motherboard | 544 zł |
Seria MSI PRO (do domu/biura)Porównaj w tabeli →
od 444 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 249 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 527 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 590 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 289 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3866 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 215 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, bez podświetlenia
od 676 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 549 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 715 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 323 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD A620, 2 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 760 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 389 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 306 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel H610, 2 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, bez podświetlenia
od 128 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 370 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1200, chipset Intel B560, 2 x DDR4, DIMM, 4800 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 235 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 2 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 629 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
Wideo recenzje
MSI B560M PRO-E Motherboard - Unboxing and Overview || Best Budget Motherboard Under 7K !!
11 czerwca 20235 673 przegląd
i5 10400F+iGame RTX 3060 Ultra W OC+MSI B560M PRO E+XPG Z1 32GB #shorts
25 stycznia 20232 531 przegląd
i3 10105F & MSI B560M A PRO Unboxing - benchmark
20 grudnia 202111 334 przegląd
MSI B560M Pro VDH WiFi BIOS Tour XMP TPM Secure boot etc
28 października 202212 239 przegląd
GAMING PC BUILD 2022 [ I7-11700 | ZOTAC GTX 1650 | MSI B560M PRO | COOLER MASTER MB510L ]
1 lutego 20222 732 przegląd
MSI B560M-A PRO Motherboard Unboxing and Overview
15 lipca 202210 435 przegląd
MSI B560M PRO-E - Motherboard Unboxing and Overview
29 listopada 202212 528 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 394 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 739 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2
od 783 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia