Płyta główna MSI MPG B650 EDGE WIFI
Wideo 9Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
MSI MPG B650 EDGE WIFI
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6600 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI MPG B650 EDGE WIFI
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MB MSI AMD AM5 MPG B650 EDGE WiFi 7E10-001RMocna VRM, Ryzen 7000 gotowa – MPG B650 Edge WiFi jest wyposażony w 14+2-fazowy Duet Rail VRM z 80A Power Stage dla chipsetu... więcejAMD B650 (AM5, Ryzen 7000 ready). Architektura Core Boost obsługuje wielordzeniowy overclocking
Zintegrowane chłodzenie – chłodzenie VRM z podkładkami termicznymi 7 W/mK MOSFET i rozszerzonym radiatorem. Dodatkowe chłodzenie dzięki chipsetowemu radiatorowi, M.2 Shield Frozr, specjalnej głowicy chłodzącej pompy i 6-warstwowej PCB o pojemności 2 oz. pogrubiona miedź
Pamięć DDR5, podwójne PCI-E 4.0 x16 - 4 x DDR5 DIMM gniazda SMT umożliwiają ekstremalne prędkości przetaktowywani Amazon.plZłóż skargę | 1 045 zł |
MSI MPG B650 EDGE WIFI P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAMP?yta g?ówna, ATX, AMD AM5 Socket, AMD B650, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 - 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), 6 x... więcejSATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2x2 Type A & C, DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 Po??czenie, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit LAN, AMD RZ616 WiFi 6E (802.11ax) & Bluetooth 5.2, AMD Graphics wsparcie (Wymagane CPU), Realtek ALC4080 HD Audio (8-Kana?y) - MSI Mystic Light Proshop.plZłóż skargę | 1 059 zł |
MSI MPG B650 EDGE WIFI PL-AM5-MSI-010MSI MPG B650 EDGE WIFI - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepa... więcejch Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 016 zł |
Płyta główna MSI MPG B650 Edge Wi-FiPłyta główna MSI obsługuje procesory AMD Ryzen z serii 7000 do komputerów stacjonarnych oraz pamięć DDR5 do 6600+(OC) MHz. Ud... więcejoskonalona konstrukcja zasilania: system zasilania 16+2+1 Duet Rail, dwa 8-pinowe złącza zasilania procesora, Core Boost, Memory Boost. Rozwiązanie termiczne klasy premium: rozszerzony radiator z rurką cieplną, podkładki termiczne MOSFET o mocy 7 W/mK, dodatkowe podkładki termiczne dławika i M.2 Shield Frozr zostały stworzone z myślą o wysokiej wydajności systemu i nieprzerwanej rozgrywce. Electro.plZłóż skargę | 1 051 zł |
Płyta główna MSI MPG B650 Edge Wi-FiPłyta główna MSI obsługuje procesory AMD Ryzen z serii 7000 do komputerów stacjonarnych oraz pamięć DDR5 do 6600+(OC) MHz. Ud... więcejoskonalona konstrukcja zasilania: system zasilania 16+2+1 Duet Rail, dwa 8-pinowe złącza zasilania procesora, Core Boost, Memory Boost. Rozwiązanie termiczne klasy premium: rozszerzony radiator z rurką cieplną, podkładki termiczne MOSFET o mocy 7 W/mK, dodatkowe podkładki termiczne dławika i M.2 Shield Frozr zostały stworzone z myślą o wysokiej wydajności systemu i nieprzerwanej rozgrywce.... Avans.plZłóż skargę | 1 051 zł |
pokaż 9 ofert
Seria MSI MPG (gamingowe/stylowe)Porównaj w tabeli →
od 512 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2
od 1 016 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 016 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 860 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 726 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 853 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 568 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 983 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 680 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 2 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 485 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 179 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 678 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 449 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 653 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 2 599 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD X570S, 4 x DDR4, DIMM, 5300 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 819 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 544 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, bez podświetlenia, nadaje się do górnictwa
od 1 908 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6666 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 740 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 4 x DDR4, DIMM, 4400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, SLI, CrossFire, Wi-Fi, nadaje się do górnictwa
od 676 zł
mini-ITX, gniazdo Intel LGA 1151 v2, chipset Intel Z390, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
MSI MPG B650 Edge Wifi AM5 Motherboard The Better Choice?
5 maja 202326 651 przegląd
MSI MPG B650I EDGE WIFI Unboxing + mini-ITX vs mATX vs E-ATX Comparison
31 lipca 20232 399 przegląd
B650 is getting CHEAPER: MSI MPG B650 Edge WIFI
13 marca 202320 017 przegląd
MSI MPG B650i Edge Wifi - New mini ITX motherboard designed for Amd Ryzen 7000 series desktop cpu
2 grudnia 20225 370 przegląd
MPG MSI B650 Edge Wifi issue
16 lutego 2023645 przegląd
MSI MPG B650i EDGE WIFI Review | Ryzen 9 7900
18 stycznia 202317 656 przegląd
msi mpg b650 edge wifi motherboard preparation. how to install cpu ram and m.2 ssd.
29 października 20234 640 przegląd
AFFORDABLE AM5 ITX! - MSI MPG B650I EDGE WIFI - Mini ITX Motherboard - Unboxing & Overview!
17 marca 202311 411 przegląd
MPG B650 EDGE WIFI unboxing - New Build Series Part Four #msi #gaming
4 marca 20232 953 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 718 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2