Procesor Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM (CD8068904657502)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Procesor serwerowy Intel Intel S4189 XEON GOLD 6326 TRAY 16x2,9 185W | 6 233 zł |
Intel Xeon Gold 6326 procesor 2,9 GHz 24 MB CD8068904657502 | 7 131 zł |
Intel Xeon Gold 6326 cpu processor 16 core 32 thread 2.90GHz 24MB LGA4189 | 5 196 zł |
Intel S4189 Xeon Gold 6326 Tray 2.2 Ghz Cpu Biały CD8068904657502 | 6 215 zł |
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | od 4 411 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | od 3 919 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM | od 3 595 zł | 7 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | od 5 196 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | od 4 567 zł | 8 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6334 OEM | od 10 172 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6338 OEM | od 14 426 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6342 OEM | od 12 600 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6346 OEM | od 9 311 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | od 8 160 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | od 10 740 zł | 2 oferty |
Polecamy