Procesor Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM (CM8071504820806)
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intel S1700 Core i7 13700F Tray GEN13 CM8071504820806 | 1 720 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Intel S1700 CORE i7 13700F TRAY GEN13 - PACZKOMAT, P | 1 712 zł |
Intel Core I7-13700f 5.1ghz Cpu Niebieski CM8071504820806 | 1 817 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Intel Core i7 Raptor Lake
Ceny na Intel Core i7 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 BOX | od 1 320 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700 OEM | od 1 580 zł | 30 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F BOX | od 1 540 zł | 27 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700F OEM | od 1 712 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K BOX | od 1 340 zł | 38 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF BOX | od 1 400 zł | 31 oferta | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700KF OEM | od 1 974 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700K OEM | od 1 832 zł | 3 oferty | ||
Intel Core i7 Raptor Lake i7-13700T OEM | od 2 017 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →